tel.: (42) 630-86-21
fax: (42) 630-45-97
e-mail: biuro@e-tech.pl
ul. Tuwima 95A, 90-031 Łódź
Partnerzy

Nasi klienci



16 LAT NA RYNKU, WYSOKI STANDARD ŚWIADCZONYCH USŁUG ORAZ TERMINOWOŚĆ ZAOWOCOWAŁY WSPÓŁPRACĄ Z WIELOMA FIRMAMI. LISTA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIAMY POWINNA UTWIERDZIĆ PAŃSTWA W PRZEKONANIU, ŻE WSPÓŁPRACA Z NAMI BĘDZIE DLA Państwa FIRMY OWOCNA.

KLIENCI BIZNESOWI


Abakus - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
ADEA Przemysław Szczepański
AGA-LIGHT
Agencja Celna "MA-AN"
Agencja Fotograficzna AZ
Agencja Handlowa "DŁUGOŁĘCCY"
Agencja Informacyjno-Reklamowa INFOSCAN
Agencja Produkcyjno Handlowa ELEKTRA
Agencja Reklamy Meritum
Agent Ubezpieczeniowy Marzena Cieślińska
AGW Kolor Sp. z o.o.
Aidem Media
AKCES s.c. Firma
AKTEL
ALFAR sp. z o.o.
AMA Andrzej Markowicz
Anmar Plus sp.zo.o.
Apteka "AZALIA"
ARIADNA S.A. FABRYKA NICI
Arkadia Farby S.C.
ART-DOM
ASSECO BUSINESS SOLUTIONS S.A.
Auto Szkoła - Bogdan Laseta
AUTO-MIKOM Michał Komorowski
B&P Promotion Piotr Samborski
B.W. TEX WPHU s.c.
BASCOMP Zbigniew Baster
Bayer Sp. z o.o.
BEEMPE PROJEKTOWANIE Barbara Pędzik
BEJO Jolanta Aneta Gwarda
BEST CONSULTANT
BEST STYLE PPHU
Bis Biuro Podróży LCC A.Szulc Sp.j.
Biuro Detektywistyczne
Biuro DOBCOM Mieczysław Dobroń
Biuro Podróży "MADE in POLAND"
Biuro Rachunkowe PLUS
Biuro Usług Finansowo-Księgowych R.małecki
Bizonline
BOOK-HARD Sylwin Erber
BPM chłodnictwo i wentylacja
BPU ISAN
BRE BANK SA
BUDOWA ŁOWICZ Sp. z o.o.
Budwesta - Tomasz Kubrycht
CECH CUKIERNIKÓW
CEDR Renata Krawczyk
CENCORA Piotr Cencora
Centrum Ogumienia GUMEX
Centrum Podróży INES TRAVEL
Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video
CERTA - Biuro Rachunkowe
Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Comparpol II spółka z o.o.
COMPUTER VMS
CONRAD Sp. z o.o.
Convena International AB
Cream Software - Rafał Płatek
'DAN-JACK' BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH
DAREDEVIL
DATEL
DC S.A. Grupa Computer Plus
DEANTE ANTCZAK SP.J.
DECORPOL Marzena Tobor
Dentimel s.c.
DOMINAT Beata Wójcik
DORADCA S.C. B.Więcek, J.Kozińska
DYNAMICA RD.SZYMCZYŃSCY
ECS International Polska Sp. z o.o.
educarium sp. z o.o.
EKO-SIM Magdalena Głyda
ELE-COMP SP. Z O.O.
ELMARK Automatyka Sp. z o.o.
ELTRONIX JACEK PAWŁOWSKI
EMAHO
EPOX S.C. - Maślikowski-Wróblewski
EPSILON s.c.
EREVU s.c.
ERGONOMICA
EXE - Firma Usługowa Przemysław Bujko
F.H.U. AW SERWIS ANDRZEJ WALAS
F.P.H.U. "LINTA"
Fabryka Mediów Sp. z o.o. - PatioTv
FALKOO Adam Jędrzejewski
FARGO s.c.
Febri Jakub Bajerlajn
FHU A&B
FHU PRINT
FHU SINWESTSebastian Żyła
FHU WADPOL
FINANSE DLA FIRM PIOTR WITKOWSKI
Firma " MEYER"
FIRMATEC
Flora Centrum Ogrodnicze
FOTO ABC
FPH J.Jakubiak S.A.
Fumino Bis
FUTURE SYSTEM Anna Krawentek
G.M.P. Jakub Kowalski
Gillette Poland International Sp. z o.o.
GOTRONIK PPHU Piotr Godzik
GOVERN
GRAF-SERWICE LiM s.c.
GREEN TECH Robert Tasarz
GRID Paweł Brzeziński
GRITEX Spółka Jawna - G.Piękoś, R.Piękoś
GW - TRADING s.c.
HADWAO Projektowanie Wodociągów i Kanalizacji
Hetner Online AG
HIGH-TECH MEDIA SP. J.
Hortus Sp. z o.o.
HOSSA - Elżbieta Skorupa
Hurtownia "ERA" Sp. z o.o.
IBISYSTEM
Impakt Sp. z o.o.
IMPAXIM
IN MERITO Aleksandra Kulesza
Indesit Company Polska Sp. z o.o.
Integrotech sp. z o.o.
Inter-Stomil Sp. z o.o.
Investors Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
ITD AGENCJA REKLAMOWA
IT-PARTNER Mirosław Wiszniowski
Janusz Lisowski "JL"
KAN PRODUCTION Sp. z o.o.
KAN Sp. z o.o.
Kancelaria Notarialna - Notariusz Michał Poborski
Kancelaria Patentowa W. Zajączkowski i A. Potempa s.c.
Kancelaria Prawnicza, Radca Prawny - M.Śniegula
Kancelaria Prawno-Podatkowa - Krzysztof Citkowski
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Robert Jóźwiak
Kin-Kin Metaloplastyka Przygotowalnia Poligraficzna
KOMER
Kor-Mar
KOTRAK BIS
Księgarnia Francuska
Laboratorium Komputerowe AVALON
LDP Logistics Distribution Partners Sp. z o. o.
LEMAR Michał Szot
LEWOR sp.j.
LINEXIM Sp. z. o.o.
MAG-COM
MAJSTEREK s.c.
MARC-BUD Spółka z o.o.
MDH Sp. z o.o.
Meat Team Poland Sp. z o.o.
MERIDA Sp. z o.o.
MERKATOR Jerzy Antosiewicz Sp.J. oddział w Łodzi
MIG Biuroservice s.c.
Mikrobit Sp. z o.o.
MindWalk Images - Doradztwo w zakresie marki
MIRAFO - Marcin Rafalski Sp.J.
MMM Dominika Pytka
MOLO Sp. z o.o.
MOTO BUDREX Sp. z o.o.
MPCOMP Michał Pustelnik
MSC
MTD Sp. z o.o.
Muvon USA
Net-Worker Hubert Sadurski
NIKOLNET Robert Olejnik
NYSIAK - Spółka Cywilna"
NZOZ "COR-MED " w Łodzi
NZOZ "MEDICO"
NZOZ "PRIMA-DENT"
Offimati Przemysław Śledź
OLIDENT Gabinet Stomatologiczny
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy "CESARKA"
P.H. WYSOCCY s.c.
P.H.U. EKO-BUD
P.P.H.U. "TĘCZA"
P.P.H.U. ALKOM
PARTNER CENTER Sp. z o.o.
PG-Projekt Biuro Projektów Paweł Gębka
PHU "ARD" Depczyński Adam
PHU "SZRON"
PHU ALDERAN
PHU BIKOP
PHU Edward Zagajewski
PHU TELDOM
Piekarstwo-Cukiernictwo Jaś i Małgosia Sp. J.
POL-GUM Tomasz Urbankiewicz
Pomiary Geodezyjne Renata Gajewska
Pośrednictwo Finansowo - Ubezpieczeniowe Tomasz Duda
PPHU "KOMA" S.C.
PPHU "PANTA" Sp. z o.o.
PPHU "POLI-FLEX"
PPHU GROTT
PPHU KLARISA
PPHU SERI-VAN
PPHU SLY s.c.
PPHU TKM s.c. Serwis Opon
PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Magdalena Bursiak
PROFIL ADRIANA KACZMAREK
PROFOKUS Sp z o.o.
Projektowanie, Instalatorstwo Elektryczne i Usługi BHP - H.Duda
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "MONBUD"
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WI-WA"
Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe "HARNOND"
Przedsiębiorstwo PRODIN - Kazimierz Stonoga
Przedsiębiorstwo Usług Inwestorskich INVEST-SERVICE" Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usługo-Handlowe "WIMARK"
PUH MAGA
PW "WTÓRMEX"
REKON Kancelaria Doradcy Podatków
SAMBOR PPHU Albin Klepin
SAPKO Sp. z o.o.
SENDER - Jerzy Ronkiewicz
SEWCAR
Skamex Sp. z o.o.
Sklep "KROKODYL" Zofia i Piotr Krajewscy
SŁUPSKIE FABRYKI MEBLI SP.Z O.O.
Specjalistyczna Poradnia Wspierania Rozwoju i Terapii
SPEKTRA Anna Niedźwiedź
SPOCO-CASES
Spółdzielnia Pracy PULSAR
Stalmax Jeż Stanisław Jeż Robert Sp. Jawna
SWS BPO Poland Sp. z o.o.
SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE - INGRAM Tomasz Koperski
T-33 Architekci Skrobun, Zaborniak Sp.J.
TechniTEL Polska S.J.
TEKA Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
TEXMA
Texpol Dorota Karczmarczyk
THERMO-STAN Sp. z o.o.
TOOLBOX
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy "WEKTOR"
TRADE-STOMIL Sp. z o.o.
TRANSMEBLE
TRANS-TUR ATENON
Tree Development Group Sp. z o.o.
TRIO-TEX S.C. K.Dabioch, A.Kostyk
TUBEX SP. Z O.O.
Unicorn Constructions Sp. z o.o.
Unijne Centrum Odszkodowań Sp. z o.o.
Usługi Montażowe-Serwisowe Urządzeń Mechanicznych w Łodzi
Usługi weterynaryjne Radosław Marczak
VIP BOX - OUTLET CENTER POLAND
W&W Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
WAB Wojciech Bochniewski
WEKTON
Zakład Mechaniki Maszyn "ROLLER" s.c.
Zakład Poligraficzny "Wiking Graf" sp.j.
Zakład Produkcyjno-Handlowy "JOLPLAST"
Zakład Usługowo-Handlowy "BINER"

KLIENCI EDUKACYJNI


Akademia Humanistyczno-Ekonomicza w Łodzi
Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi
Akademia Wychowania Fizycznego
Akademia Wychowania Fizycznego im. J.Kukuczki w Katowicach
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi
Instytut Biologii Medycznej Polskiej Akademii Nauk
Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych
Instytut Ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego
Instytut Medycyny Pracy
INSTYTUT ETNOLOGII
Instytut Finansów, Bankowości i Ubezpieczeń
Instytut Innowacji i Nowych Technologii Sp. z o.o. w Łodzi
Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk
INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI
Instytut Postępowania Twórczego w Łodzi
Instytut Problemów Jądrowych im. A.Sołtana
Politechnika Łódzka
Powiatowy Zespół Edukacyjny w Konstantynowie Łódzkim
Publiczne Gimnazjum nr 24 w Łodzi
Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi
Uniwersytet Łódzki
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
XII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Łodzi
XXIV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łodzi
ZSP Nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im.T.Kościuszki


KLIENCI INSTYTUCJONALNI


22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny
6 Samodzielny Oddział Geograficzny
9 Rejonowa Baza Materiałowa
Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Warszawie Filia w Łodzi
Agencja Rezerw Materiałowych
Biuro do Spraw Substancji i Preparatów Chemicznych w Łodzi
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi
Centrum Usług Wspólnych w Warszawie
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych w Warszawie
Fundacja "Europejskie Centrum Ziemi"
Fundacja "Fundusz Współpracy"
Fundacja Informatyki i Zarządzania
Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"
Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości i Nauki
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
Gmina Glinojeck
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Gmina Nadarzyn
GMINA NOWOSOLNA
Gmina Sadkowice
Gminna Biblioteka Publiczna im.Marii Konopnickiej w Nieborowie
Gminne Centrum Informatyczne „Suchy Las” Spółka z o.o.
Gospodarstwo Mieszkaniowe Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa w Ksawerowie
Gmina Glinojeck
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Gmina i Miasto Błaszki
IV Szpital Miejski im. dr H. Jordana w Łodzi
Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera w Łodzi
Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka w Skierniewicach
Izba Celna w Łodzi
Izba Skarbowa w Rzeszowie
Jednostka Wojskowa 1158 Łask
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w Warszawie
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej
Łódzki Urząd Skarbowy w Łodzi
Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi
Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
Miasto Stołeczne Warszawa Zarząd Dróg Miejskich
Miejska Biblioteka Publiczna im. St.W.Reymonta Łódź-Górna
Miejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Łodzi
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Łodzi
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im.B.Prusa w Zgierzu
Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie
Muzeum Lotnictwa Polskiego
Muzeum Powstania Warszawskiego
Muzeum w Nieborowie i Arkadii MN w Warszawie
Nadleśnictwo Bełchatów
Nadleśnictwo Brzeziny z siedzibą w Kaletniku
Nadleśnictwo Gostynin
Nadleśnictwo Grotniki
Nadleśnictwo Kolumna
Nadleśnictwo Kutno
Nadleśnictwo Łąck
Nadleśnictwo Opoczno
Nadleśnictwo Piotrków
Nadleśnictwo Przedbórz
Nadleśnictwo Radomsko
Nadleśnictwo Radziwiłłów
Nadleśnictwo Skierniewice
Nadleśnictwo Smardzewice
Nadleśnictwo Spała
Nadleśnictwo Wieluń
Nadleśnictwo Złoczew
Narodowe Centrum Kultury
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Państwowy Zakład Higieny
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Łodzi
Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu
Oświata Miejska w Otwocku
Pałac Młodzieży w Warszawie
PGE Dystrybucja Łódź - Teren Spółka Akcyjna
Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź-Bałuty
Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź-Górna
PKP CARGO S.A. Centralny Zakład Spółki w Łodzi
PKP S.A. w Warszawie
Powiat Kaliski
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Warszawa
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Powiatowy Urząd Pracy nr 2 w Łodzi
Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
Powiatowe Centrum Zdrowia w Brzezinach
Prokuratoria Generalna Skarbu Państwa
Prokuratura Okręgowa w Łodzi
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi
Regionalna Izba Obrachunkowa w Łodzi
Samodzieliny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Brzezinach
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im.prof.Leszka Gieca
Sąd Okręgowy w Częstochowie
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
SPZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Barlickiego UM w Łodzi
Starostwo Powiatowe w Zgierzu
Starostwo Powiatowe we Włoszczowej
Urząd Gminy Łowicz
Urząd Gminy w Dłutowie
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Urząd Miasta Bydgoszczy
Urząd Miasta Zgierz
Urząd Miejski w Łowiczu
Urząd Skarbowy Łódź-Śródmieście
Urząd Skarbowy Łódź-Widzew
Urząd Skarbowy w Kutnie
Urząd Skarbowy w Łodzi
Urząd Skarbowy w Sieradzu
Urząd Wojewódzki w Łodzi
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemologiczna w Łodzi
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika w Łodzi
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Zakład Energetyczny Łódź-Teren S.A.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie
Zakład Informatyki Lasów Państwowych w Bedoniu
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie
Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Warszawie
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.



© 2000-2017 E-TECH s.c. | Strona zgodna z XHTML1.1 oraz CSS 2.1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".